Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Meindert Boon
Coach Mariska Rottiné
Coach Veerle van de Water
Trainer Margot Smand-Andringa
Trainer Nicolette Zwager
Aanvoerder Isabella Beinker

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
GHBS D32 GHBS D25 10:45
Leeuwarden D2-O Roden D2-O 11:00
Lemmer D1 HVA D2-O 13:00
GHBS D27 GHBS D34 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 GHBS D34 17 44 14 2 1
2 Roden D2-O 17 43 14 1 2
3 Lemmer D1 17 29 9 2 6
4 GHBS D27 17 26 8 2 7
5 GHBS D32 17 20 6 2 9
6 HVA D2-O 17 14 4 2 11
7 Leeuwarden D2-O 17 13 4 1 12
8 GHBS D25 17 5 2 2 13

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei H.V.A. D2-O 13:00 thuis - Veld 1
2 jun GHBS D32 10:45 uit
9 jun MHC Roden D2-O 14:45 uit
16 jun GHBS D27 13:00 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Leeuwarden D2-O GHBS D27 (1-2)final
GHBS D34 Lemmer D1 (0-0)final
WOENSDAG 13 SEPTEMBER 2023
HVA D2-O GHBS D32 (3-5)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
GHBS D27 HVA D2-O (5-2)scheduled
GHBS D25 GHBS D34 (0-6)final
Lemmer D1 Leeuwarden D2-O (3-0)final
GHBS D32 Roden D2-O (2-7)final
DINSDAG 19 SEPTEMBER 2023
Roden D2-O GHBS D25 (5-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
GHBS D25 Lemmer D1 (1-3)scheduled
HVA D2-O Leeuwarden D2-O (5-0)scheduled
Roden D2-O GHBS D27 (2-1)final
GHBS D34 GHBS D32 (4-0)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
GHBS D27 GHBS D34 (2-6)final
Lemmer D1 HVA D2-O (3-1)final
GHBS D32 GHBS D25 (4-0)final
Leeuwarden D2-O Roden D2-O (3-7)scheduled
DONDERDAG 5 OKTOBER 2023
GHBS D25 GHBS D27 (0-4)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
GHBS D34 Leeuwarden D2-O (3-1)final
GHBS D32 Lemmer D1 (3-0)final
Roden D2-O HVA D2-O (4-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
HVA D2-O GHBS D34 (3-3)final
GHBS D27 GHBS D32 (1-1)final
Leeuwarden D2-O GHBS D25 (2-1)scheduled
Roden D2-O Lemmer D1 (5-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
GHBS D25 HVA D2-O (1-1)final
Lemmer D1 GHBS D27 (2-1)final
GHBS D32 Leeuwarden D2-O (1-5)final
GHBS D34 Roden D2-O (3-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
GHBS D25 Roden D2-O (2-4)final
Lemmer D1 GHBS D34 (3-2)final
GHBS D27 Leeuwarden D2-O (4-1)scheduled
GHBS D32 HVA D2-O (2-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Roden D2-O GHBS D32 (2-1)final
HVA D2-O GHBS D27 (0-3)final
Leeuwarden D2-O Lemmer D1 (0-0)final
GHBS D34 GHBS D25 (1-0)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Leeuwarden D2-O HVA D2-O (6-4)final
Lemmer D1 GHBS D25 (3-0)final
GHBS D32 GHBS D34 (1-0)scheduled
GHBS D27 Roden D2-O (3-3)scheduled
WOENSDAG 31 JANUARI 2024
GHBS D32 GHBS D34 (1-3)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
GHBS D34 GHBS D27 (5-1)final
GHBS D25 GHBS D32 (2-2)final
HVA D2-O Lemmer D1 (0-1)final
Roden D2-O Leeuwarden D2-O (8-1)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
Leeuwarden D2-O GHBS D34 (0-8)final
HVA D2-O Roden D2-O (2-5)scheduled
Lemmer D1 GHBS D32 (3-0)final
GHBS D27 GHBS D25 (2-0)final
ZONDAG 17 MAART 2024
GHBS D34 HVA D2-O (5-1)scheduled
Lemmer D1 Roden D2-O (2-3)final
GHBS D25 Leeuwarden D2-O (3-0)scheduled
GHBS D32 GHBS D27 (1-0)final
ZONDAG 24 MAART 2024
HVA D2-O GHBS D25 (3-0)scheduled
GHBS D27 Lemmer D1 (3-0)final
Leeuwarden D2-O GHBS D32 (2-4)scheduled
Roden D2-O GHBS D34 (0-6)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
HVA D2-O GHBS D32 (3-1)final
Leeuwarden D2-O GHBS D27 (3-0)final
GHBS D34 Lemmer D1 (3-0)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Lemmer D1 Leeuwarden D2-O (4-1)final
GHBS D27 HVA D2-O (3-0)final
GHBS D25 GHBS D34 (0-6)scheduled
GHBS D32 Roden D2-O (1-5)final
DINSDAG 16 APRIL 2024
Roden D2-O GHBS D25 (3-2)scheduled
ZONDAG 21 APRIL 2024
GHBS D34 GHBS D32 (6-2)final
HVA D2-O Leeuwarden D2-O (4-1)final
Roden D2-O GHBS D27 (2-0)final
GHBS D25 Lemmer D1 (1-0)scheduled